sobota, 24 lutego 2024r.

Czas na zwycięstwo

Autor: |

W najbliższą sobotę, o godzinie 15:00 piłkarze Avii Świdnik podejmą przed własną publicznością KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Żółto-niebiescy będą chcieli zgarnąć (nie licząc walkowera z Łagowem) pierwszy komplet punktów w tym roku.

Zespół z Ostrowca zajmuje aktualnie szóste miejsce w tabeli III ligi gr. IV. Wygrali dziewięć spotkań, trzy zremisowali, a siedem przegrali. Daje im to 30 punktów – o dziewięć mniej od Avii. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami w trwającym sezonie zakończył się bezbramkowym remisem. W rundzie wiosennej KSZO przegrało z Wieczystą 0:1 oraz przegrywało 2:0 w Dębicy (mecz przerwany przez śnieżycę). Jedyne zwycięstwo pomarańczowo-czarni odnieśli w minionej kolejce. Przed własną publicznością pokonali w derbowym starciu Koronę II Kielce 2:0.

Co ciekawe, w kilkuletniej historii MKS-u świdniczanie jeszcze nie wygrali u siebie z KSZO. Idealna okazja do zmiany tego stanu już w sobotę.

Miejski Klub Sportowy Avia Świdnik uruchomił sprzedaż online biletów na mecze Avii pod adresem https://avia-swidnik.pl/…/pilka-nozna/bilety-pilka-nozna/. Zwolennicy tradycyjnej metody zakupu wejściówki nadal będą mogli ją nabyć w kasie w dniu meczu.

Artykuł przeczytano 928 razy

Last modified: 23 marca, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »