wtorek, 20 kwietnia 2021r.

Bartosz Szelong znowu w Avii

Autor: |

Ostatnim nabytkiem Avii Świdnik w zimowym oknie transferowym jest bramkarz, Bartosz Szelong. 26-latek wraca do Avii po półrocznym rozbracie z klubem z lotniczego miasta.

Kłopoty zdrowotne bramkarzy żółto-niebieskich zmusiły klub do poszukiwań zawodnika na tę pozycję. Wybór padł na sprawdzoną opcję w szeregach Avii – Bartosza Szelonga.

Bartosz Szelong, to wychowanek MOSiR Jastrzębie Zdrój.W przeszłości grał w takich klubach jak: w Podbeskidzie II Bielsko-Biała, Pniówek Pawłowice, GKS Jastrzębie Soła Oświęcim, KS Kutno, a ostatnio Warta Gorzów. Z tego ostatniego klubu został wypożyczony do Avii na pół roku.

– Wszystko działo się dosyć szybko. Rozmawiałem z trenerem Mierzejewskim i cieszę się, że chciał bym tu wrócił. Gdybym nie wspominałmiło tego klubu, nie byłoby tematu powrotu. Jestem zadowolony, że znów mogę być w Avii. Bardzo dobrze wspominam pobyt tutaj, zarówno klub, jak i chłopaków z drużyny, z którymi nigdy nie urwał mi się kontakt. Mam nadzieję, że sportowo będzie to wyglądało tak dobrze jak ostatnim razem, a może nawet lepiej. Nie ma nic lepszego w piłce niż rywalizacja. Jestem otwarty na to, by podjąć rzuconą rękawice. Nigdy nie miałem z tym problemu. Zawsze z bramkarzami, z którymi walczyłem o skład miałem bardzo dobre relacje. Każdy z nas będzie mógł tylko na tej rywalizacji skorzystać, a bronił będzie najlepszy miło – powiedział B. Szelong.

Artykuł przeczytano 168 razy

Last modified: 20 marca, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?