sobota, 24 lutego 2024r.

Avia vs Lublinianka

Autor: |

Po ważnym wyjazdowym zwycięstwie w Stalowej Woli, piłkarzy Avii Świdnik czeka najpierw pojedynek w Pucharze Polski na szczeblu LZPN z B-klasowym zespołem Czarnych Pliszczyn, a już w sobotę kibice w Świdniku będą się ekscytować derbami Lubelszczyzny. O g. 16:00 Avia podejmie Lubliniankę.

Po pokonaniu Stalówki, Avia wskoczyła na pozycję wicelidera III ligi grupy IV. Świdniczanie mają pięć punktów straty do liderujących rezerw Cracovii, z którymi będą się mierzyć już 2 października.

Monolitem zespołu Łukasza Mierzejewskiego jest w tym sezonie formacja obronna. Avia straciła zaledwie trzy bramki, co jest najlepszym wynikiem w lidze. Zółto-niebiescy dołożyli do tego 11 bramek strzelonych.

Nieco inaczej wygląda sytuacja Lublinianki. Najstarszy lubelski klub zajmuje aktualnie 15. miejsce z sześcioma punktami na koncie. Beniaminek wygrał dwa razy i sześciokrotnie zaznał goryczy porażki.

Początek sobotniego meczu o godzinie 16.00. Kasa biletowa będzie otwarta w dniu meczu od 14.30. Wejściówki można też nabywać w biurze klubu, w czwartek i piątek w godzinach 9.00-16.00

Piłkarze Avii 2022 roku grają w nowych strojach wyprodukowanych z okazji jubileuszu 70-lecia klubu. Takie same koszulki można nabyć w sklepie internetowym na avia-swidnik.pl/sklep.

Artykuł przeczytano 728 razy

Last modified: 20 września, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »