W przedszkolu nr 4 pierwszy dzień wiosny uczczono barwnym i dynamicznym przedstawienie pod tytułem: „Wiosna i spółka”, które stworzono na podstawie opowiadania Krystyny Ochalik z P nr 4.
Autorka tekstu bazując na nim, we współpracy z Aleksandrą Paradowską, zrealizowała optymistyczne i bardzo wiosenne widowisko.
Sześcioletni aktorzy z grupy M3, z zaangażowaniem wypowiadali dialogi, śpiewali i wykonywali układy taneczne. Uwagę przyciągały też kolorowe i pomysłowe stroje oraz rekwizyty.
ek
Artykuł przeczytano 841 razy
Last modified: 26 marca, 2024



