poniedziałek, 20 maja 2024r.

Stypendium za talent

Autor: |

Jest ambitna, zdyscyplinowana i wytrwale dąży do celu. Od siedmiu lat trenuje taekwondo oraz kickboxing, reprezen­tując Lubelski Klub Sportów Walki Dan. Na koncie ma złote oraz srebrne medale, a także wicemistrzostwo zdobyte pod­czas Mistrzostw Świata Taekwondo International w Birming­ham. Teraz ma szansę na kolejną nagrodę. Oliwia Frączyk, siódmoklasistka ze Szkoły Podstawowej nr 5, znalazła się wśród 36 uczniów z całej Polski, walczących o stypendium Enea Akademia Talentów.

To inicjatywa Enei i Fundacji Enea. Jurorzy wybiorą maksymalnie po 6 zwycięzców z kategorii: sport, sztuka, nauka. Najzdolniejszego ucznia wskażą też internauci. Każdy z nas może codziennie oddać głos na świdniczankę, na stronie www.enea.pl/pl/akademiatalentow, w zakładce „Głosuj na Ucznia” (kate­goria sport). Wystarczy podać adres e-mail, kliknąć „zagłosuj” i potwier­dzić link aktywacyjny.

– Stypendium pomogłoby mi dalej realizować moją pasję. Dzięki za­angażowaniu i wparciu trenerów i rodziców, udało mi się osiągnąć naprawdę dużo. Nie chciałabym jednak na tym poprzestać, a udział w szkoleniach, obozach treningo­wych oraz zawodach to spory koszt. Nagroda byłaby dla mnie dużym wsparciem i pomocą w dalszym rozwoju – mówi Oliwia.

Obecnie zajmuje w konkursie 6 miejsce. Głosowanie potrwa do 20 stycznia. Listę zwycięzców pozna­my dzień później.

Artykuł przeczytano 2969 razy

Last modified: 22 lutego, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content