czwartek, 07 grudnia 2023r.

Zostań Queen Świdnika

Autor: |

Panie z naszego miasta po raz kolejny mają szansę na zaprezentowanie swojej urody, a także  rozpoczęcie przygody z modelingiem. Już po raz drugi w naszym mieście odbywa się konkurs „Queen Świdnika 2019”, który organizowany jest w ramach ogólnopolskich wyborów „Queen of Poland”! W najbliższą niedzielę, podczas finału, poznamy jego zwyciężczynię!

– To wyjątkowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, otwierający drogę do kariery modelki – zachęcają przedstawiciele agencji Art Models, organizatorzy przedsięwzięcia. – Laureatki zeszłorocznej świdnickiej edycji – Weronika Serafin i Zuzanna Król, wielokrotnie brały udział w pokazach mody w Polsce i za granicą. Weronika zdobyła tytuł III wice-Queen Województwa Lubelskiego 2018. Wzięła też udział w Międzynarodowej Gali Mody 2018, gdzie prezentowała autorską kolekcję Macieja Zienia oraz zakwalifikowała się do półfinału ogólnopolskiego konkursu „Queen of Poland”.

Każda uczestniczka konkursu ma szansę na zakwalifikowanie się do dalszych etapów wydarzenia, przede wszystkim do ogólnopolskiego „Queen of Poland”, którego finał odbędzie się w Hiszpanii, a także możliwość uczestnictwa w półfinale i finale ogólnopolskiego konkursu Foto Models Poland 2019, który odbędzie się nad Morzem Egejskim.

Świdnicki finał rozpocznie się 23 marca, o godz. 17.00, w sali kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury.

ow

Artykuł przeczytano 1577 razy

Last modified: 15 marca, 2019

WordPress PopUp Plugin

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »