środa, 19 czerwca 2024r.

Zgłoszenia do Loterii PIT jeszcze do niedzieli

Autor: |

Ci, którzy nie wzięli jeszcze udziału w tegorocznej edycji loterii „Mój PIT w Świdniku – sposób na lepsze miasto”, mają na to czas do najbliższej niedzieli. Przyjmowanie zgłoszeń zakończy się 19 maja o godz. 23:59.

W loterii mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które w dniach od 1 stycznia do 30 kwietnia br. złożyły deklarację podatkową PIT za 2023 rok w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Lublinie, wskazując Świdnik jako miejsce swojego zamieszkania. Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem strony internetowej www.rozliczpitwswidniku.pl.

Akcja organizowana jest w naszym mieście od 2021 roku. Tym razem organizatorzy przewidzieli 14 nagród, wśród których znalazły się: telewizor oraz soundbar marki Samsung, dwie konsole Microsoft Xbox, cztery multicookery Tefal, dwie kamery sportowe GOPRO i pięć Blenderów kielichowych Philips. Ich łączna wartość to 29 300 zł.

Nagrody zostaną rozlosowane metodą „chybił-trafił”, w obecności Komisji Nadzoru, w Urzędzie Miasta Świdnik w dniu 7 czerwca (w godzinach między 10:00 i 14:00), a ich wręczenie odbędzie się 26 czerwca.

Do miasta lub gminy, które widnieją jako miejsce zamieszkania rozliczającej się osoby, trafia część podatku. Środki te są następnie wykorzystywane na realizację takich inicjatyw, jak organizacja wydarzeń kulturalnych, ale też utrzymanie basenów czy budowa i remont dróg.

 

 

Artykuł przeczytano 210 razy

Last modified: 17 maja, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content