sobota, 24 lutego 2024r.

Z myślą o najmłodszych

Autor: |

W terminalu świdnickiego lotniska pojawiły się dwa kąciki zabaw dla najmłodszych. To efekt współpracy pomiędzy Portem Lotniczym Lublin a sklepem IKEA.  Przestrzenie nawiązują do tematyki podróżowania i latania.

– Cieszę się, że do grona naszych partnerów dołącza IKEA, marka o międzynarodowej renomie. Dla naszych podróżnych bardzo ważne jest, aby również w porcie lotniczym istniało miejsce dedykowane dzieciom, stworzone z myślą o nich i dostosowane do ich potrzeb. Jestem przekonany, że da radość wszystkim, którzy będą mieli chęć z niego skorzystać – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Sklep IKEA w Lublinie wyposażył kąciki zabaw w hali odlotów w strefie Schengen i Non Schengen, między innymi w wytrzymałe drewniane ramy i lekkie pojemniki, idealnych rozmiarów krzesła i wytrzymałe stoliki. Uzupełnieniem wyposażenia są zabawki i artykuły plastyczne, które zapewnią maluchom świetną zabawę w oczekiwaniu na kolejne przygody. Autorem koncepcji jest projektant Mateusz Majewski, projekt zaś stworzony został we współpracy z projektantką Magdaleną Boguszewską. Miejsca zostały urządzone w taki sposób, aby dzieci mogły się tutaj bawić i przy tym czuć się bezpiecznie.

– Kąciki zabaw na lotnisku to nie tylko punkty, w których rodzice i ich pociechy będą mogły w przyjaznych i bezpiecznych warunkach oczekiwać na podróż – wyjaśnia Maria Szymańska, dyrektor regionu IKEA w Lublinie. – Chcieliśmy też pokazać, że produkty IKEA, dzięki swojej funkcjonalności, można wykorzystać w każdej przestrzeni, zarówno w domu, jak i w miejscach wspólnych. Tym samym urzeczywistniamy hasło: „IKEA. Bliżej niż myślisz”.

ow, fot. PLL

Artykuł przeczytano 840 razy

Last modified: 21 września, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »