czwartek, 02 grudnia 2021r.

Wueski na święcie motoryzacji

Autor: |

Podczas weekendowego święcie motoryzacji w Lublinie nie mogło zabraknąć również świdnickiego akcentu. Swoje stoisko na Moto Session miała Strefa Historii, która zaprezentowała oczywiście kultowe wueski.

Zwiedzający, zarówno starsi, jak i najmłodsi pasjonaci motoryzacji, chętnie oglądali WSK z silnikiem Hondy, WSK w wersji trialowej, a także motocykle „Gil” i „Kobuz” pochodzące z kolekcji świdniczanina Rafała Króla. Mogli też podziwiać Fiata 125p oraz kolekcję modeli pt. „Samochody świata”, wykonanych w skali 1:12 i 1:24, autorstwa Zbigniewa Zakrzewskiego. Powodzeniem cieszył się specjalny fotostend, w którym  zdjęcia robiły sobie nie tylko dzieci. Strefa przygotowała też pokazy animowanych reklam wuesek i kolorowanki dla maluchów.

– Cieszymy się, że nasza ekspozycja wzbudzała tak duże zainteresowanie. Staramy się co roku pokazywać inne wueski. Dzięki temu osoby, które uczestniczą w Moto Session, mogą stopniowo zapoznać się z całą kolekcją Strefy Historii. Natomiast dla nas to okazja do pokazania się szerszemu gronu odbiorców, ale też podpatrzenia  innych wystawców, by zainspirować się na przyszłe lata – mówi Andrzej Misiurski ze Strefy Historii.

aw

« z 2 »

Artykuł przeczytano 860 razy

Last modified: 29 września, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?