czwartek, 18 kwietnia 2024r.

W Pucharze z BBTS-em

Autor: |

W drugiej rundzie siatkarskiego Pucharu Polski PZL LEONARDO Avia Świdnik podejmie BBTS Bielsko-Biała. To spotkanie odbędzie się już jutro (środa, 22.11) o godzinie 18:00.

Początek przygody w Pucharze Polski w sezonie 2023/2024 dla zawodników Avii nie będzie najłatwiejszy. Od razu los ich rzucił na hitowe starcie drugiej rundy. Do Świdnika przyjedzie w środę BBTS Bielsko-Biała. Zwycięzca tej rywalizacji zmierzyć się na wyjeździe z Bogdanką Arka Chełm, która w poprzedniej rundzie pokonała drugi zespół SMS-u Spała.

BBTS Bielsko-Biała po spadku z Plus Ligi radzi sobie całkiem nieźle. W rozgrywkach ligowych wygrali siedem spotkań, a przegrali dwa. Kilka tygodni temu bielszczanie pokonali we własnej hali PZL LEONARDO Avię Świdnik 3:2 po bardzo emocjonującym meczu. Jak będzie w Świdniku w pucharowym starciu? Przekonamy się już w środę. Początek meczu o godzinie 18:00.

Bilety na ten mecz kupicie tylko na https://avia-swidnik.pl/sklep/produkt/18-11-2023-pzl-leonardo-avia-swidnik-vs-bbts/. Na to spotkanie nie obowiązują karnety na rundę zasadniczą.

Pozostałe pary II rundy Pucharu Polski

ProNutiva SKK Belsk Duży – MKS Będzin

Klub Sportowy Rudziniec – MCKiS Jaworzno

SPS Konspol Słupca – Gwardia Wrocław

UKS Sparta Grodzisk Maz. – SMS PZPS Spała

CUK Anioły Toruń – REA BAS Białystok

 

fot. BBTS Bielsko-Biała

Artykuł przeczytano 314 razy

Last modified: 21 listopada, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content