poniedziałek, 02 października 2023r.

W patriotycznym rytmie

Autor: |

Miejski Ośrodek Kultury wraz z EduMusic zapraszają na koncert „Deszcze niespokojne”, który odbędzie się w ramach „Niedzielnych Familijek”.

Wspólne muzykowanie

W najbliższą niedzielę, 20 listopada, sala kameralna Miejskiego Ośrodka Kultury zamieni się w miejsce wspólnego tańca, śpiewu i zabawy dla dzieci i ich najbliższych. O godz. 10.00 rozpocznie się spotkanie, dzięki któremu najmłodsi znajdą się w centrum muzyki tworzonej na żywo oraz zapoznają się z brzmieniem różnych instrumentów.

Koszt udziału w jednym spotkaniu to 20 zł za dziecko i 35 zł za osobę dorosłą.

W ramach „Koncertów Gordonowskich” zaplanowane jest jeszcze jedno wydarzenie, które odbędzie się 18 grudnia. „Kolędy świata” przeniosą uczestników w świąteczny klimat.

Kino z maluchem

Drugą z atrakcji „Niedzielnych Familijek” jest „Kino z maluchem”. Rodzice mogą wybrać się na seans, podczas którego dzieci będą bawić się na miękkich materacach. Spokojny film zostanie wyświetlony nieco ciszej, a sala nie zostanie w pełni zaciemniona.

Chętni wezmą udział w „Kinie z maluchem” już 11 grudnia. „Młodość Astrid” zostanie wyświetlona o godz. 11.00 w sali kameralnej MOK. Koszt biletu wynosi 21 zł, a dzieci do lat 7 uczestniczą w seansie bezpłatnie.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Waldemar Jakson.

Artykuł przeczytano 734 razy

Last modified: 16 listopada, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »