czwartek, 29 października 2020r.

Trenowali w Wołominie

Autor: |

4 października, 21-osobowa ekipa LKSW Dan Świdnik uczestniczyła w międzyklubowym zgrupowaniu kickboxingu w Wołominie, zorganizowanym przez Wołomińskie Centrum Sztuk Walki i Stowarzyszenie Point Hunter.

Całodniowe szkolenie poprowadzili Bartosz Baczyński z Warszawy, trener kadry narodowej seniorów w formule pointfighting i Oskar Zawiślak z Łodzi, aktualny mistrz Europy juniorów w kickboxingu. W zgrupowaniu wzięli udział reprezentanci 12 klubów. Program obejmował dwie jednostki treningowe, a także sesję sparingową, podczas której zawodnicy LKSW Dan Świdnik stoczyli szereg pojedynków kontrolnych z kolegami z innych klubów. Dla kadetów młodszych zgrupowanie to było elementem przygotowań do mistrzostw Polski tej grupy wiekowej, które odbędą się w najbliższy weekend w Węgrowie. Barw LKSW Dan będzie bronić dwunastka zawodników.

LKSW Dan zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia prowadzone w kilku grupach wiekowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 602 351 585 lub na stronie www.lkswdan.pl.

mo

fot. LKSW Dan Świdnik

Artykuł przeczytano 140 razy

Last modified: 9 października, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?