sobota, 24 lutego 2024r.

Szeroki wybór, niskie ceny

Autor: |

Chcesz mieć pięknie i nowocześnie udekorowane okna, ale brakuje Ci pomysłu, jak to zrobić? Zapraszamy do sklepu Wisan, mieszczącego się przy ul. Niepodległości 19. Pomożemy w wyborze odpowiednich firan i zasłon, a także przy tworzeniu aranżacji okiennych, które nadadzą pomieszczeniom charakteru i przyciągną uwagę nie tylko Twoich gości, ale również osób z zewnątrz.

W sklepie dostępne są: firany haftowane, żakardowe, organtyny, markizety, woale (metraż), tkaniny zasłonowe, obrusowe (plamoodporne), firany gotowe (żakardowe, sznurkowe, makarony, panele), obrusy, bieżniki, ozdoby dekoracyjne do firan i zasłon, gipiury, taśmy, lamówki, pościel, prześcieradła, ręczniki.
Firma oferuje również pomoc w doborze odpowiednich tkanin i stylizacji okiennych oraz szeroki zakres usług krawieckich: szycie firan i zasłon (tradycyjne, na przelotkach), lambrekinów, rolet rzymskich, pokrowców na krzesła, narzut, obrusów, przeróbki krawieckie
Wisan jest partnerem programu Mieszkam w Świdniku – Kupuję w Świdniku. Posiadacze Świdnickiej Karty Rabatowej mogą korzystać z 10% zniżki na cały asortyment (rabat nie łączy się z innymi promocjami).

Uwaga!
W okresie wakacyjnym sklep czynny jest w poniedziałki w godz. 08.00-19.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 9.00.17.00, w soboty w godz. 9.00-12.00.

Uwaga! Promocja!
Do końca lipca wszystkie produkty można kupić z rabatem do 20%.

Artykuł przeczytano 1356 razy

Last modified: 17 lipca, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »