środa, 24 lipca 2024r.

Smakowanie po raz drugi

Autor: |

Tak jak obiecywali w ubiegłym roku organizatorzy tego wydarzenia, „Świdnickie Smakowanie Regionalnych Frykasów” będzie miało drugą edycję. 30 czerwca mieszkańcy naszego miasta znów popróbują ekologicznej żywności i pobawią się przy muzyce.

– Celem imprezy jest umożliwienie świdniczanom dostępu do najlepszej jakości produktów ekologicznych oraz zwrócenie ich uwagi na dobra i zasoby Lubelszczyzny w zakresie produkcji takiej żywności. Wydarzenie to jednak nie tylko  smakowanie. Podczas festiwalu odbędą się również różnego rodzaju warsztaty i animacje dla najmłodszych, a całość uświetni koncert Kapeli Drewutnia – mówi Renata Elmerych, organizator społeczności lokalnej Centrum Usług Społecznych, które jest organizatorem „Świdnickiego Smakowania Regionalnych Frykasów”.

Wydarzenie, którego partnerami są Miasto Świdnik i Miejski Ośrodek Kultury, zaplanowano w godz. 10.00-17.00, na placu Konstytucji 3 maja. Patronat honorowy sprawują burmistrz Marcin Dmowski i starosta Waldemar Jakson. Więcej informacji o festiwalu opublikujemy niebawem.

aw

Artykuł przeczytano 175 razy

Last modified: 19 czerwca, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content