wtorek, 24 listopada 2020r.

Skromne zwycięstwo Traweny

Autor: |

W niedzielę, 25 października, odbyło się spotkanie w ramach 12 kolejki A klasy, grupy Lublin III. Naprzeciwko siebie stanęły Trawena Trawniki oraz LKS Kamionka. Szczęśliwe 3 punkty, po trudnej walce zdobył zespół gospodarzy.

Pierwsze 20 minut meczu należało do drużyny z Trawnik, która kontrolowała grę i naciskała, zamykając przeciwników na własnej połowie. Szansę na otworzenie wyniku otrzymał Konrad Maziarczyk. Znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak dzięki jego fenomenalnej paradzie wywalczył jedynie rzut rożny. Goście przetrzymali napór i ruszyli do ataku. Widać było, że przykładali się do treningu stałych fragmentów gry, ponieważ te powodowały duże zamieszanie w szeregach gospodarzy.

Na drugie 45 minut, Trawena wyszła z dodatkową dawką motywacji. Pierwsza bramka padła jednak dopiero w 82 minucie. Marcin Kubicki zagrał płasko, przez długość bramki do Pawła Borsa, a ten nie zwykł marnować takich okazji. Bohaterem meczu niewątpliwie został Andrii Nemeryshyn. Trzy razy uratował gospodarzy, broniąc stuprocentowe sytuacje stworzone przez LKS.

– Po ostatniej serii zwycięstw trochę się rozluźniliśmy, a spotkania przecież same się nie wygrają. Odnieśliśmy skromne zwycięstwo. Najważniejsze, że dopisaliśmy kolejne 3 punkty na nasze konto. Bardzo dobry mecz rozegrał nasz bramkarz, Andrii Nemeryshyn. To był jego dzień i to on uratował nasz zespół przed porażką – komentuje po meczu Arkadiusz Mazurek, trener Traweny Trawniki.

Za tydzień, 31 października zespół z Trawnik będzie miał szansę umocnienia się na 4 pozycji w tabeli w starciu z LKS Biskupice.

Trawena Trawniki – LKS Kamionka 1:0

Bramki: Paweł Bors (82′)

ao

Artykuł przeczytano 162 razy

Last modified: 26 października, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?