niedziela, 19 maja 2024r.

Siatkarze wznowili treningi

Autor: |

Po wakacyjnym odpoczynku siatkarze Avii Świdnik wrócili do treningów. Czuwa nad nimi nowy szkoleniowiec Witold Chwastyniak.

Na pierwsze zajęcia przybyło 14 zawodników. 13 z nich to siatka­rze, którzy podpisali już kontrakty z klubem. Dodatkowo pojawił się zawodnik testowany na pozycję libero. Poza graczami doskonale znanymi świdnickim kibicom z po­przedniego sezonu, na treningu stawili się też trzej nowi zawodni­cy: Dawid Wiczkowski – rozgry­wający, który przyszedł z tego sa­mego klubu, co trener, a więc KPS Siedlce, środkowy Tomasz Kusior, były gracz Politechniki Lublin oraz Artur Sługocki – przyjmujący, któ­ry dołączył do żółto-niebieskich z Norwida Częstochowa.

Witold Chwastyniak zapowiada, że w pierwszych dniach planuje sku­pić się na treningach siłowych, by w kolejnym tygodniu zwiększyć częstotliwość zajęć i zacząć trenin­gi na hali.

Pierwszy mecz w nowym sezo­nie świdniczanie zagrają dopiero 5 października. Wcześniej czeka ich jednak wiele meczów kontrol­nych, turniejów, a także memoriał.

mo

Artykuł przeczytano 1325 razy

Last modified: 2 sierpnia, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content