piątek, 01 marca 2024r.

Rewanżowy ćwierćfinał

Autor: |

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy fazy play off nie potoczył się po myśli siatkarzy PZL LEONARDO Avii Świdnik. Podopieczni Jakuba Guza przegrali w Częstochowie z kretesem. W niedzielę będą się chcieli zrehabilitować przed własną publicznością.

Exact Systems Norwid Częstochowa, to zdecydowany faworyt tej rywalizacji. Wygrali z Avią dwa mecze w fazie zasadniczej oraz rozbili żółto-niebieskich w minioną środę 3:0. Nie od dzisiaj jednak wiadomo, że świdniccy kibice potrafią zrobić taką atmosferę, która działa cuda. Ten zespół także nie raz już pokazał, że potrafi wygrać z każdym.

Warto pamiętać, że mecz PZL LEONARDO Avia Świdnik vs Exact Systems Norwid Częstochowa odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:00 (przełożony z soboty).

Bilety na mecze Avii można kupić online poprzez stronę www.avia-swidnik.pl/sklep, ale także stacjonarnie w kasie Kina Lot, codziennie w godzinach 14-20.

Cennik biletów i karnetów na mecze PZL LEONARDO Avii Świdnik, w ramach rozgrywek TAURON 1. Liga w sezonie 2022/2023:

Bilety wstępu na mecze Rodzaj wydarzenia Cena – zawiera podatek VAT
1. Bilet normalny Mecz siatkarski 14,00 zł
2. Bilet ulgowy* Mecz siatkarski 8,00 zł
3. Wstęp dla dzieci do lat 6** Mecz siatkarski 0,00 zł

* bilet ulgowy: dzieci powyżej 6 roku życia, młodzież ucząca się do 26 roku życia, emeryci, renciści, kombatanci i ofiary represji okresu wojennego oraz powojennego, niepełnosprawni z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, honorowi dawcy krwi (decyduje dokument potwierdzający wiek/status i tożsamość)
** wejście wyłącznie z osobą pełnoletnią (rodzic, opiekun)

Artykuł przeczytano 718 razy

Last modified: 21 kwietnia, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »