czwartek, 28 października 2021r.

Przyjdź na seans

Autor: |

W październiku, w Kinie Lot nie zabraknie ciekawych produkcji, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych widzów. Na dobry początek miesiąca dwa filmy.

Rodzinka rządzi

Tim i jego żona Carol (żywicielka rodziny) mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taki jak on. Mała Tina ujawnia, że ​​jest – ta-da! – tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie.

1-13.10. godz. 15.00, 17.15.; film w polskiej wersji językowej, b/o.

Nie czas umierać

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

1-13.10. godz. 19.30.; od lat 15.

W październiku na dużym ekranie obejrzymy również takie produkcje, jak: Ainbo – Strażniczka Amazonii, Wesele, Wilk na 100%, Furioza, Żeby nie było śladów, Rodzina Addamsów 2, Ostatni pojedynek.

Zapraszamy!

Artykuł przeczytano 128 razy

Last modified: 1 października, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?