środa, 24 lipca 2024r.

Pożegnanie z zerówką

Autor: |

25 czerwca w Oddziałach przedszkolnych „W Krainie Kubusia Puchatka” przy Szkole Podstawowej nr 3 odbyło się uroczyste zakończenie roku w grupie „0”.

Po przywitaniu gości, grupa „Pszczółki” zatańczyła „Poloneza”. Następnie dzieci zaprezentowały  przedstawienie, w którym przypomniały swoje początki w przedszkolu, opowiedziały w jaki sposób spędziły czas oraz obiecały, że będą odwiedzać przedszkole i panie.

Leszek Kalicki, dyrektor SP nr 3, podziękował rodzicom za współpracę i wraz ze swoim zastępcą, Arkadiuszem Pszeniczką, rozdał dzieciom dyplomy.

Nie był to jednak koniec uroczystości. Maluchy wspólnie z rodzicami zostały zaproszone do obejrzenia filmiku przedstawiającego wspólnie spędzone 4 lata w przedszkolu. Następną niespodzianką był tort w kształcie ula z pszczółkami, zrobiony przez Panią Yuliaa Sakh. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Pani Magdalena Zabiegły i Izabela Wasilewska podziękowały za udział w uroczystości, życzyły dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy swoim wychowankom oraz odbyły sesję fotograficzną z dziećmi.

mat. OP SP nr 3

Artykuł przeczytano 112 razy

Last modified: 30 czerwca, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content