środa, 24 lipca 2024r.

Pokoloruj nasze miasto

Autor: |

22 czerwca Świdnik zostanie przemalowany na osiem kolorów. Wszystko za sprawą Dnia Kolorów Holi. Od godziny 17:30, w wyniku kilku wyrzutów proszku, zielony teren przy Urzędzie Miasta zmieni się nie do poznania.

Dzień Kolorów Holi wywodzi się z hinduskiego święta wiosny oraz radości. Jest to okazja do dobrej zabawy i wspólnego kolorowego szaleństwa. Przyjemność będzie tym większa, im większa zbierze się grupa znajomych i przyjaciół, aby wspólnie potańczyć.

Oprócz wyrzutni proszków holi zostaną przygotowane dla przybyłych: kolorowe łakocie, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, kolorowa wata cukrowa, zamki dmuchane i mnóstwo innych atrakcji.

Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że ich proszki mają odpowiednie certyfikaty, atesty i są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych, a także łatwo spierają się z odzieży. By zagwarantować wszystkim bezpieczną zabawę, zakazane jest wnoszenie własnych proszków na teren imprezy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i nie ma na nim ograniczeń wiekowych. Harmonogram wyrzutów proszków holi: 17:35, 18:00, 18:30, 19:00.

ek

 

Artykuł przeczytano 72 razy

Last modified: 21 czerwca, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content