piątek, 01 marca 2024r.

Pójść za ciosem

Autor: |

Siatkarze PZL LEONARDO Avii Świdnik przełamali się w Warszawie wygrywając za trzy punkty. W najbliższą sobotę podopieczni Witolda Chwastyniaka będą chcieli pójść za ciosem i pokonać KRISPOL Września.

Sobotni rywal Avii zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w ligowej stawce. Wrześnianie wygrali sześć spotkań i aż 17 przegrali. Dało im to 18 punktów. Ich sytuacja jest daleko od dobrej, bowiem do miejsca gwarantującego utrzymanie w TAURON 1. Lidze tracą siedem oczek. Zespół Mariana Kardasa musi zatem szukać punktów wszędzie. Będą chcieli sprawić niespodziankę w Świdniku. Co na to PZL LEONARDO Avia Świdnik? Przekonamy się już w sobotę o godzinie 17.00.

Bilety na mecze Avii można kupić online poprzez stronę www.avia-swidnik.pl/sklep, ale także stacjonarnie w kasie Kina Lot, codziennie w godzinach 14.00-20.00.

Cennik biletów i karnetów na mecze PZL LEONARDO Avii Świdnik, w ramach rozgrywek TAURON 1. Liga w sezonie 2022/2023:

Bilety i karnety wstępu na meczeRodzaj wydarzeniaCena – zawiera podatek VAT
1.Bilet normalnyMecz siatkarski14,00 zł
2.Bilet ulgowy*Mecz siatkarski8,00 zł
3.Wstęp dla dzieci do lat 6**Mecz siatkarski0,00 zł


* bilet ulgowy: dzieci powyżej 6 roku życia, młodzież ucząca się do 26 roku życia, emeryci, renciści, kombatanci i ofiary represji okresu wojennego oraz powojennego, niepełnosprawni z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, honorowi dawcy krwi (decyduje dokument potwierdzający wiek/status i tożsamość)
** wejście wyłącznie z osobą pełnoletnią (rodzic, opiekun)

Artykuł przeczytano 854 razy

Last modified: 2 marca, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »