poniedziałek, 28 listopada 2022r.

Patrz oczyma, fotografuj sercem

Autor: |

Te słowa Davida duChemin, fotografa i autora poradników dla fotografów, przyświecają IV edycji konkursu „Powiat Świdnicki w kadrze”. Jego organizatorem jest Starostwo Powiatowe, we współpracy z Miejsko-Powiatową Biblioteką Publiczną.

Chętni mogą wziąć udział w dwóch kategoriach konkursowych: zdjęcie powiatu świdnickiego (jedna osoba może zgłosić do 3 zdjęć) i/lub 1-minutowy film o powiecie. Ich tematem mogą być, na przykład, krajobrazy, zabytki, ludzie, sytuacje.

Prace, wraz z kartą zgłoszenia, na płycie CD lub innym nośniku elektronicznym, należy dostarczyć do 22 września, do kancelarii starostwa, ul. Niepodległości 13 w Świdniku. Fotografie i film można również przesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres: Kancelaria Starostwa Powiatowego w Świdniku, ul. Niepodległości 13, 21-040 Świdnik lub na adres email: konkurs@powiatswidnik.pl.

Nagrodzone zdjęcia i filmy będą zaprezentowane podczas wernisażu w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej. Zaplanowano go na 5 października. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Regulamin, karta zgłoszenia i oświadczenia dostępne są na stronach www.powiatswidnik.pl i www.bibliotekaswidnik.pl.

Patronat medialny nad konkursem sprawują Głos Świdnika i portal Świdnik – wysokich lotów.

aw

Artykuł przeczytano 686 razy

Last modified: 22 czerwca, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »