środa, 19 czerwca 2024r.

Park Avia z nominacją

Autor: |

Kompleks sportowo-rekreacyjny Park Avia znalazł się wśród 30 wyróżnionych inwestycji w prestiżowym konkursie portalu samorządowego „Top Inwestycje Polski Wschodniej 2019”. Celem plebiscytu jest docenienie przedsięwzięć samorządowych, infrastrukturalnych, prywatnych lub biznesowych, których powstanie jest istotne dla rozwoju Polski Wschodniej i jej mieszkańców.

Każdy projekt można było zgłosić bezpłatnie, pod warunkiem półmetku jego realizacji na dzień 30 czerwca 2019 roku lub ukończenia budowy w 2018 roku. – Park Avia to największe przedsięwzięcie w historii Świdnika. Kompleks jest ciekawy architektonicznie. To również jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce, oczekiwany przez mieszkańców. Dlatego postanowiliśmy zgłosić go do plebiscytu – mówi burmistrz Waldemar Jakson.

Laureatów wybierze Rada Konsultacyjna, składająca się z 11 osób ze świata administracji, samorządu i biznesu. Swój głos, nieodpłatnie, oddadzą również internauci, za pośrednictwem strony www.portalsamorządowy.pl.

Głosowanie zakończy się 17 września, o godzinie 12.00. O tym, czy inwestycja otrzyma nagrodę, dowiemy się na gali, która odbędzie się podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.

Artykuł przeczytano 1898 razy

Last modified: 30 sierpnia, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content