środa, 24 lipca 2024r.

Ostatni Mum’s time przed wakacjami

Autor: |

25 czerwca po raz ostatni przed wakacjami mamy ze swoimi pociechami spotkały się w Klubie dla mam z dziećmi, działającym w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej. W Zaułku Poetów najmłodsi i ich opiekunowie przy wesołej zabawie i nauce pożegnali pełen doświadczeń długi okres spotkań w swoim gronie.

Maluchy wysłuchały krótkiej bajki, tańczyły do piosenek, słuchały angielskich słówek, pokonywały tunel, rzucały kuleczkami do pojemnika, skakały po specjalnych miękkich poduszkach, bawiły się balonikami i chodziły na bosaka po trawie. W zabawie towarzyszyło im o kilka lat starsze rodzeństwo.

Po gwarnym i pełnym miłych niespodzianek pożegnaniu oraz zrobieniu pamiątkowego zdjęcia mali i duzi klubowicze zostali jeszcze zaproszeni do ponownych odwiedzin.

– Jak będziecie w pobliżu, przychodźcie – zachęcała Małgorzata Skakuj z Oddziału dla dzieci i młodzieży, prowadząca zajęcia „Mum’s time”. – Zapraszam was też na Czytanie przy gruszy, w czasie wakacji, w każdy poniedziałek, środę i piątek o godzinie 11.00 w Zaułku Poetów. Wybierzemy ciekawe książki, dla różnych grup wiekowych.

Po wakacyjnej przerwie, na początku września ruszą zapisy do klubu, a informacja o tym będzie zamieszczona na  Facebooku biblioteki. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku do 1 do 3 lat, dla grupy 10-osobowej.

ek

Artykuł przeczytano 117 razy

Last modified: 27 czerwca, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content