poniedziałek, 20 maja 2024r.

Nie czas na nudę

Autor: |

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza świdniczan na kolejne wydarzenia. Tym razem przeznaczone są dla miłośników dobrego kina, piłki nożnej i książek dla dzieci.

Popołudnie z filmem
Biblioteczny Klub Filmowy proponuje opowieść o Freddiem Mercurym, wokaliście grupy Queen. „Bohemian Rhapsody” obejrzymy 4 czerwca, o godz. 17.00, w MediaStrefie. Po seansie będzie czas na dyskusję, nie tylko o nagrodzonym czterema Oskarami filmie, którego reżyserem jest Bryan Singer.

Premiera książki
W piątek, 7 czerwca, gościem biblioteki będzie świdniczanin Artur Jasińki, autor „Baśni o dębowym sercu”. W godz. 10.00 – 11.00 opowie o literackim debiucie, pracy nad książką i swoich inspiracjach. Ilustracje do „Baśni…” wykonał Paweł Kasperek.

Sportowe emocje
Mieszkańcy powiatu świdnickiego, którzy ukończyli 16 lat, mogą spróbować swoich sił w rozgrywkach FIFA 2019 na konsoli PS4 Pro. Turniej „Mundial 2019 o Puchar Burmistrza Świdnika” rozgrywany będzie w MediaStrefie, w dniach 11 – 12 czerwca, od godz. 16.00. Regulamin zawodów dostępny jest na stronie www.bibliotekaswidnik.pl

aw

Artykuł przeczytano 1068 razy

Last modified: 29 maja, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content