wtorek, 02 marca 2021r.

Narysuj Niepodległą

Autor: |

11 listopada będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji Strefa Historii organizuje zabawę plastyczną dla młodych świdniczan.

– W tym radosnym dniu manifestujemy miłość do Ojczyzny przez wywieszenie flagi narodowej czy przypięcie na piersi kotylionu w biało-czerwonych barwach. Chcemy jednak zachęcić młodych świdniczan do uczczenia tego dnia w inny sposób – mówią organizatorzy.

Zadaniem uczestników zabawy jest wykonanie rysunku o tematyce niepodległościowej, w dowolnej technice. Aby wziąć w niej udział należy zrobić zdjęcie wykonanej pracy i wstawić je w komentarzu pod postem na profilu Strefy Historii na Facebooku. Zdjęcia można przesyłać do 9 listopada, do północy. Zostanie z nich utworzony kolaż. Na uczestników zabawy czekają drobne upominki.

Organizatorzy przypominają, że zamieszczenie fotografii jest równoznaczne w wyrażeniem zgody na wykorzystanie ich do utworzenia wystawy online oraz potwierdzeniem, że dana osoba ma prawa autorskie lub zgodę na udostępnienie zdjęć.

Artykuł przeczytano 718 razy

Last modified: 4 listopada, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?