poniedziałek, 23 listopada 2020r.

Nakręć Świdnik

Autor: |

Miejski Ośrodek Kultury wraca z filmowym konkursem „Nakręcone Miasto”. Jego uczestnicy stworzą jednominutowe filmy o Świdniku. Liczy się pomysł i oryginalność. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

– Należy przedstawić miasto w sposób ciekawy i niebanalny. Można to zrobić nietuzinkowo, metaforycznie albo dosłownie. Inwencja należy do uczestników. Warto pamiętać, że Świdnik to nie tylko bloki, ale również ciekawa historia, tradycje i wyjątkowi mieszkańcy – mówi Magdalena Mróz z Miejskiego Ośrodka Kultury.

Konkurs jest skierowany do mieszkańców naszego miasta oraz jego sympatyków. Jury oceni prace w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież (do 18 lat) oraz dorośli. Film ma trwać nie dłużej niż 60 sekund i być zapisany w rozszerzeniach: AVI, MP4 lub WMV na nośniku DVD.

Na najlepszych autorów z obu kategorii czekają atrakcyjne nagrody: 1. miejsce – 1000 złotych, 2. miejsce – 600 złotych oraz 3. miejsce – 400 złotych. Wyróżnienia przyzna także publiczność.

Termin zgłoszeń mija 18 grudnia, o godzinie 16.00. Filmy można dostarczyć do Miejskiego Ośrodka Kultury bądź wysłać pocztą na adres: al. Lotników Polskich 24, 21-040, Świdnik z dopiskiem „Nakręcone Miasto”. Ogłoszenie wyników zaplanowano 22 grudnia, w formie online.

– Czekamy na wasze pomysły. Poprzednie edycje udowodniły, że świdniczanom nie brakuje inwencji twórczej, a werdykty jury potrafią zaskoczyć – dodaje M. Mróz.

Regulamin i kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie internetowej www.mok.swidnik.pl, w zakładce „Wydarzenia”. Informacji na temat konkursu udziela dział Centrum Kultury, pod numerami telefonów: 500 348 939 lub (81) 468 67 80 bądź e-mail: magdalenamroz@mok.swidnik.pl.

Sponsorami nagród są: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Komunalne Pegimek Sp. z o.o.

nat

Artykuł przeczytano 313 razy

Last modified: 16 listopada, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?