poniedziałek, 10 maja 2021r.

Nagraj film promujący nasz region i wygraj nagrodę.

Autor: |

“Smakuj Lubelskie i nakręć film!” – takie hasło ma zabawa ogłoszona przez samorząd naszego województwa. Celem konkursu jest zachęcenie turystów do odwiedzenia Lubelszczyzny.

Jak tłumaczą organizatorzy, zadaniem uczestników konkursu jest pokazania atrakcyjnych miejsc w naszym regionie i sposobów ich aktywnego poznawania.

“Lubelskie ma do zaoferowania turystom wiele naturalnych, wciąż nieodkrytych krajobrazów i atrakcji idealnych na odpoczynek od „pędu” codziennego dnia” – czytamy w materiałach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Organizatorzy zachęcają: “Na rowerze, kajakiem, konno a może pieszo? Nieważne jak smakujesz lubelskie. Stwórz swoją unikalną opowieść, która zainspiruje do odwiedzenia regionu lubelskiego i będzie nawiązywać do hasła: „Lubelskie. Smakuj życie!”.

Zainteresowani konkursem muszą nakręcić film trwający nie dłużej niż 3 minuty. Obraz powinien przedstawić unikalną i autentyczną historię inspirującą do odwiedzenia naszego regionu. Po jego obejrzeniu, widzowie powinni zdobyć informacje o atrakcjach turystycznych, poczuć się zainspirowani do odwiedzenia Lubelszczyzny i aktywnego spędzenia czasu.

Konkurs rozpocznie się 1 maja, a termin nadsyłania materiałów – wraz z obowiązkową kartą zgłoszeniową – minie 17 września.

Film można nakręcić kamerą, aparatem fotograficznym lub telefonem. Wiek twórcy nie ma znaczenia.

Dla zwycięzców (pierwsze trzy miejsca) czekają nagrody czyli karty zakupowe o wartości 2 tys. zł, 1,5 tys. zł oraz 1 tys. zł. Organizatorzy przygotują również trzy wyróżnienia – karty zakupowe warte 500 zł.

Regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową znajdziemy na stronie www.lubelskie.pl

(rp)

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Artykuł przeczytano 120 razy

Last modified: 29 kwietnia, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?