sobota, 24 lutego 2024r.

Na zakupy z drugiej ręki

Autor: |

Targ Staroci w Świdniku ma już swoich stałych bywalców. Dla jednych stanowi prawdziwą kopalnię skarbów, dla innych stał się sposobem na ciekawe spędzenie sobotniego poranka lub sentymentalnym powrotem do lat młodości. 11 lutego będą mieli okazję, by wziąć w udział w kolejnej odsłonie wydarzenia.

Za kilka dni na parkingu przy budynku Urzędu Miasta na pewno nie zabraknie przedmiotów z duszą, wśród nich, między innymi: porcelany, szkła, obrazów, militariów, książek, starych monet, lamp, zabawek, rękodzieła, sprzętu gospodarstwa domowego itp. Panowie na pewno znajdą piękną biżuterię, którą będą mogli podarować ukochanej z okazji walentynek, zaś panie kupią na prezent dla męża lub chłopaka wyjątkowy zegarek albo płytę z utworami jego ulubionego zespołu. Na poszukiwaczy niepowtarzalnych, kolekcjonerskich perełek wystawcy czekać będą już od godz. 8.00. Giełda potrwa do około godz. 13.00.

Udział w wydarzeniu, organizowanym w drugą sobotę każdego miesiąca przez Miasto Świdnik i Miejski Ośrodek Kultury, jest bezpłatny.

Uwaga kierowcy!

Ważna informacja dla zmotoryzowanej części świdniczan. W związku z targiem mieszkańcy proszeni są o nieparkowanie aut 10 lutego, od godz. 16.00 i 11 lutego, do godz. 16.00 na parkingach wokół Urzędu Miasta. Organizatorzy wydarzenia przepraszają za utrudnienia i zapraszają do udziału w giełdzie.

aw

Artykuł przeczytano 904 razy

Last modified: 8 lutego, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »