poniedziałek, 10 maja 2021r.

Muzyczna majówka

Autor: |

Zgłoszenia do Przeglądu „Rozśpiewana Majówka 2021” dobiegły końca. Z powodu pandemii wydarzenie przeprowadzono w formie internetowej. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury.

Majówkowa zabawa miała charakter miejski i była skierowana do dzieci w wieku od 5 lat i młodzieży. Młodzi artyści śpiewali piosenki o charakterze patriotycznym i uwiecznili je na wideo.

Do przeglądu zgłosiły się placówki oświatowe oraz osoby prywatne. Na nagraniach zobaczymy, między innymi: zespoły „Elfiki – Świetliki”, „Gumisie”, „Chochliki” i „Krasnale” z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka „Tęczowy Domek”, „Iskierki” oraz „Friends” z NP „Kubuś Puchatek i Przyjaciele”, „Pszczółki” z NP „Bajkowy Świat” i Zespół Wokalny z Przedszkola Integracyjnego nr 5 oraz solistów: Julię Rączkę, Lenę Sikorę, Ignacego Leszczyńskiego, Zofię Brodę, Jakuba Sawę, Aleksandrę Juchniewicz oraz Hannę Gruszczyńską. Zaprezentowali utwory takie, jak: „Mazurek Dąbrowskiego”, „To jest mój kraj”, „Dziewczyna z granatem”, „Wolność” i „Biały krzyż”.

Na uczestników przeglądu czekają pamiątkowe dyplomy i upominki. Ich występy będzie można obejrzeć 3 maja, na platformach medialnych MOK.

nat

Artykuł przeczytano 128 razy

Last modified: 29 kwietnia, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?