sobota, 23 września 2023r.

Łydka Grubasa zaprasza “Uroczo”

Autor: |

Za miesiąc, ze swoją uroczą trasą, nasze miasto odwiedzi Łydka Grubasa. Zespół wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury.

– Zapraszamy na koncert – mówi nam Bartosz „Hipis” Krusznicki, wokalista Łydki Grubasa. – Trasa przebiega pod hasłem „Uroczo!”, ponieważ przyjazny wydźwięk tego słowa pięknie koresponduje z naszym łydkowym credo. Innymi słowy, dołożymy wszelkich starań, aby wyzwolić w was moc pozytywnych emocji! Ostre granie, mnóstwo radości, energii, ale i odrobina refleksji – to dla Was szykujemy. Wy też lepiej się szykujcie…

Znana, dzięki takim utworom jak „Rapapara”, „Adelajda” czy „Gender”, kapela słynie z umiejętnego mieszania cięższych brzmień z innymi, na pozór kontrastującymi ze sobą gatunkami muzycznymi. W 2019 roku wystąpiła, między innymi na festiwalu Pol’and’Rock, gdzie otrzymała nagrodę publiczności.

Koncert odbędzie się 24 listopada, o godzinie 20.00, w sali widowiskowej, w Miejskim Ośrodku Kultury. Bilety w cenie: 40 zł (grupowy) i 45 zł (normalny).

Jako support, przed koncertem Łydki Grubasa, wystąpi Czarny Ziutek z Killerami. Grupa powstała w 2008r., a czynnie działa od 2010r. Zagrała ponad 100 koncertów, prezentując materiał Kultowy/Kazikowy/Kaenżetowy/, nadając im własny charakter oparty na gitarowym brzmieniu.

Łydka Grubasa

24 listopada, godz. 20.00

sala widowiskowa MOK

bilety: 40 zł (grupowy) i 45 zł (normalny)

Artykuł przeczytano 1870 razy

Last modified: 25 października, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »