sobota, 24 lutego 2024r.

Loteria PIT – czas na losowanie

Autor: |

Już jutro, o godzinie 12.00, poprzez wylosowanie nagród nastąpi rozstrzygnięcie trzeciej edycji loterii pod hasłem „Mój PIT w Świdniku – sposób na lepsze miasto”. Do zabawy zgłosiło się 1296 osób.

– Cieszę się, że w tegorocznej loterii wzięła udział tak liczna grupa mieszkańców. Świadczy to o rosnącej świadomości wagi, jaką dla rozwoju miasta mają pieniądze pochodzące z podatków płaconych w Świdniku. Dzięki nim możemy realizować wiele zamierzeń podnoszących komfort życia świdniczan. Można powiedzieć, że wpłacone przez nas podatki wracają do nas w postaci różnego rodzaju inwestycji, ale także usług świadczonych w ramach polityki społecznej miasta  – mówi burmistrz Waldemar Jakson.

By wziąć udział w loterii wystarczyło być osobą pełnoletnią, która do 2 maja tego roku złożyła deklarację podatkową PIT za 2022 roku w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Lublinie i wskazała Świdnik jako swoje miejsce zamieszkania.

W tym roku nagrodzonych zostanie szesnaście osób. Do zwycięzców trafią: jeden ekspres Jura E8, cztery hulajnogi elektryczne XIAOMI Mi 1S, cztery smartfony Samsung Galaxy M23, cztery smartwatche GarminForerunner 245 Music oraz trzy frytkownice beztłuszczowe TEFAL AirFryer. Łączna wartość nagród to 28 450 zł brutto zł.

Losowanie będzie transmitowane na Facebooku i kanale YouTube Urzędu Miasta.

Artykuł przeczytano 703 razy

Last modified: 12 czerwca, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »