wtorek, 20 kwietnia 2021r.

Letnia nadzieja dla turystów

Autor: |

W Europie wciąż szalej pandemia, jednak przewoźnicy lotniczy, licząc na letni spadek liczby zachorowań i rozluźnienie obostrzeń, planują wakacyjne rejsy do atrakcyjnych ośrodków turystycznych.

Jednym z nich jest węgierski Wizz Air, który planuje w czerwcu uruchomienie kilku połączeń, między innymi loty z Portu Lotniczego Lublin do Splitu w Chorwacji. Airbusy A 320 mają startować ze świdnickiego lotniska w czwartki i niedziele, a cena biletu ma się zaczynać od 129 zł.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała: – Ogłaszając kolejne atrakcyjne trasy z Lublina, Poznania i Warszawy do Chorwacji i Hiszpanii wierzymy, że nasi pasażerowie mają dzięki  temu jeszcze więcej możliwości by zaplanować wakacje z WIZZ z wyprzedzeniem. Procedury wdrożone na pokładzie naszych samolotów zapewniają pasażerom bezpieczeństwo i wygodę podczas podróży z Wizz Air.

Jest szansa na kolejne połączenia wakacyjne. Trwają rozmowy z różnymi przewoźnikami. Jednym z miejsc docelowych ma być Burgas w Bułgarii.

Artykuł przeczytano 229 razy

Last modified: 1 kwietnia, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?