poniedziałek, 22 lipca 2024r.

Lato w MOK dla najmłodszych

Autor: |

Wakacje stają się dzisiaj faktem, więc rodzice zastanawiają się, w jaki sposób zorganizować  swoim pociechom letni wypoczynek. Z pomocą przychodzi im Miejski Ośrodek Kultury, który tradycyjnie organizuje akcję „Lato w mieście”. Mogą w niej wziąć udział dzieci w wieku 6-10 lat. Zapisy ruszą w przyszłym tygodniu.

Pierwszy turnus odbędzie się od 29 lipca do 2 sierpnia. Drugą turę zaplanowano w dniach 5-9 sierpnia. W programie, jak zwykle, znalazło się mnóstwo ciekawych zajęć. Organizatorzy nie zapewniają jedynie posiłków i napojów.

– Przygotowaliśmy wycieczki edukacyjne, będą też różnego rodzaju warsztaty, seanse kinowe oraz wyjścia na basen. Zależało nam, aby oferta była zróżnicowana. Dzięki temu dzieci mają okazję w ciekawy sposób spędzić część swoich wakacji – mówi Monika Wójcik, p.o. dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury.

Jedno dziecko może wziąć udział w jednym turnusie (na każdy przewidziano 45 miejsc). Warunkiem jest mieszkanie na terenie gminy Świdnik.  Zapisy na półkolonie odbywać się będą wyłącznie online (brak jest możliwości rezerwacji miejsc i zapisów osobiście lub telefonicznie). Ruszą w przyszłym tygodniu, przez stronę www.mok.swidnik.pl. Tam też dostępne będą szczegółowe informacje na temat programu.

aw, fot. arch. GŚ

Artykuł przeczytano 225 razy

Last modified: 21 czerwca, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content