sobota, 24 lutego 2024r.

Lato w mieście powraca

Autor: |

Trwają zapisy na akcję „Lato w mieście”, przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-12 lat, przygotowaną przez Miejski Ośrodek Kultury. Na uczestników czeka wiele atrakcji, między innymi wizyty na Farmie Wróblówka i w pracowni garncarskiej Piotra Skiby w Jadwisinie, zwiedzanie Parku Miniatur w Rąblowie oraz przejście labiryntem, a także szaleństwa w Paintball & Laser Tag Ninja Lublin.

Chętnym pozostały do dyspozycji dwa sierpniowe terminy: 10-14.08. i 17-21.08. Jedno dziecko może wziąć udział w jednym turnusie. Warunkiem jest mieszkanie na terenie gminy Świdnik. Opłata wynosi 200 zł brutto.
Na półkolonie obowiązują wyłącznie zapisy online. Brak jest możliwości rezerwacji miejsc i zapisów osobiście lub telefonicznie. Aby dokonać zapisu, należy wejść na stronę www.mok.swidnik.pl/polkolonie/, zapoznać się regulaminem, który szczegółowo opisuje sposób rezerwacji, a następnie dostarczyć w terminie 3 dni roboczych od dokonania płatności prawidłowo wypełnioną i podpisaną przez oboje rodziców/opiekunów prawnych kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku (dostępna na stronie).
aw

Artykuł przeczytano 1242 razy

Last modified: 2 lipca, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »