piątek, 01 marca 2024r.

Ł. Mierzejewski z nową umową

Autor: |

Za nami sezon 2022/2023, w którym piłkarze Avii Świdnik zajęli drugie miejsce w ligowej stawce. Nic więc dziwnego, że klub z lotniczego miasta zdecydował się na podpisanie nowej umowy z trenerem Łukaszem Mierzejewskim.

Łukasz Mierzejewski prowadzi Avię od 2019 roku. Jego zespół sukcesywnie podnosi swój poziom oraz miejsce w tabeli. Nowy sezon może być przełomowy dla żółto-niebieskich. Właściciel klubu – Miasto Świdnik nałożyło na zarząd i sztab szkoleniowy wyraźny cel, jakim jest awans do drugiej ligi.

Za nami udany sezon. Statystyki pokazują, że wykonaliśmy kawał dobrej pracy i rozegraliśmy wiele dobrych meczów. Przerwa teraz będzie krótka. Ja skorzystałem z propozycji zarządu o przedłużeniu kontraktu na kolejny sezon. Wyzwanie na pewno będzie trudne, bo zarząd i kibice chcą awansu do drugiej ligi. My musimy wykonać dużo pracy i przede wszystkim wzmocnić zespół transferami – powiedział trener Łukasz Mierzejewski.

Kontrakt z Avią przedłużył także drugi trener, Wojciech Szacoń, który pracuje z Łukaszem Mierzejewskim od zimy 2020 roku.

Artykuł przeczytano 848 razy

Last modified: 20 czerwca, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »