piątek, 01 marca 2024r.

Krwiodawcy dla dzieci

Autor: |

1 czerwca obchodziliśmy ulubione święto wszystkich dzieci. To idealny dzień na podarowanie prezentów i uśmiechów. Upominki dla najmłodszych przekazał również Klub HDK-PCK im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy PZL-Świdnik S.A, który na co dzień pomaga chorym.

– Wsparliśmy finansowo trzy domy dziecka, z którymi prowadzimy współpracę od wielu lat. Każda z nich otrzymała od nas 1000 złotych. Mamy nadzieję, że nasz prezent zapewni najmłodszym to, co najpotrzebniejsze – mówi Andrzej Słotwiński, prezes honorowy świdnickich krwiodawców.

W tym roku pieniądze otrzymali Placówka Opieki nad Dzieckiem i Rodziną „Nasz Dom” w Rybczewicach, Dom Dziecka „Oficyna” w Woli Gałęzowskiej oraz „Pogodny Dom” Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Rodzinek w Lublinie.

Oddaj krew – zgarnij voucher

Dzisiaj do godziny 12.30, przed zakładem WSK PZL-Świdnik będzie trwała akcja poboru krwi. Każda osoba, która odda krew otrzyma dodatkowo słodką niespodziankę – voucher na dwie gałki lodów od firmy Bosko w Świdniku.

Na akcję należy przyjść wypoczętym, po spożyciu lekkiego śniadania. Dzień wcześniej nie pijmy alkoholu. Krwiodawcy powinni z dowodem osobistym bądź innym dokumentem potwierdzającym tożsamość.
AF

Artykuł przeczytano 1134 razy

Last modified: 4 czerwca, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »