czwartek, 29 października 2020r.

KOLORowa wystawa

Autor: |

„Kamasze dziadka”, „Jesienny las” i „Moje kwiaty”. To tylko kilka tytułów obrazów dostępnych na wystawie „Prezentacji Twórczości”. 25., jubileuszowa edycja należy do członków grupy „Kolor” z Robotniczego Stowarzyszenia Twórców Kultury woj. lubelskiego.

Inicjatywa była skierowana do młodych artystów, którzy nie mieli dotąd okazji pokazać swoich prac większej publiczności. W tym roku do stworzenia dzieł użyli pasteli, akrylu, oleju na płótnie i akrylu na płycie. Autorami dzieł są: Grzegorz Pastusiak, Stanisława Wołek, Anna Witek, Antoni S. Muszyński, Mieczysław Przychodzki, Robert Bąk oraz Małgorzata Bochenko.

Wystawę można obejrzeć w dwóch formach: wirtualnej oraz osobiście. Zdjęcia są dostępne na stronie internetowej www.rstk-swidnik.org. Prace można również podziwiać w galerii „Za Szybą”, w Miejskim Ośrodku Kultury. Wystawa będzie czynna do 16 października.

Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Wojewódzki Robotniczego Stowarzyszenia Twórców Kultury. Współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury.

nat

Artykuł przeczytano 158 razy

Last modified: 9 października, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?