sobota, 24 lutego 2024r.

Kolejne siatkarskie emocje

Autor: |

Po efektownym widowisku w minioną sobotę w meczu z MKS-em Będzin, siatkarze Polskiego Cukru Avii Świdnik zagrają w przeciągu kilku dni dwa kolejne domowe spotkania.

W sobotę o godzinie 17:00 świdniczanie podejmą BKS Visłę Proline Bydgoszcz. Jest to jedyna drużyna, z którą podopieczni Witolda Chwastyniaka jeszcze nie wygrali po powrocie do pierwszej ligi. Okazja na przełamanie już w najbliższą sobotę. Bydgoszczanie zajmują aktualnie pozycję wicelidera. Wygrali oba spotkania w tym sezonie, ale nie bez problemów. Zarówno z Lechią Tomaszów Mazowiecki, jak i z BAS-em Białystok Visła wygrała 3:2. W drużynie nowego trenera BKS-u, Michała Masnego bryluje atakujący Damian Wierzbicki, który w dwóch meczach tego sezonu zdobył dla swojej drużyny aż 58 punktów.

Po meczu z Visłą Avia będzie odrabiać zaległości z pierwszej kolejki. W środę o godzinie 18:00 żółto-niebiescy podejmą SMS PZPS Spała.

Bilety na mecze Avii można kupić tylko online poprzez stronę www.avia-swidnik.pl/sklep.

Cennik biletów i karnetów na mecze Polskiego Cukru Avia Świdnik, w ramach rozgrywek TAURON 1. Liga w sezonie 2021/2022:

Bilety i karnety wstępu na meczeRodzaj wydarzeniaCena – zawiera podatek VAT
1.Bilet normalnyMecz siatkarski14,00 zł
2.Bilet ulgowy*Mecz siatkarski8,00 zł
3.Wstęp dla dzieci do lat 6**Mecz siatkarski0,00 zł
4.Karnet sezonowy normalnySezon180,00 zł
5.Karnet sezonowy ulgowySezon100,00 zł


* bilet ulgowy: dzieci powyżej 6 roku życia, młodzież ucząca się do 26 roku życia, emeryci, renciści, kombatanci i ofiary represji okresu wojennego oraz powojennego, niepełnosprawni z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, honorowi dawcy krwi (decyduje dokument potwierdzający wiek/status i tożsamość)
** wejście wyłącznie z osobą pełnoletnią (rodzic, opiekun)

Artykuł przeczytano 578 razy

Last modified: 28 września, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »