niedziela, 17 stycznia 2021r.

Kolejna odsłona Kultury w masce

Autor: |

Dziś kultura ponownie założy maskę. Gościem wirtualnego spotkania będzie Tobiasz „Opat” Michalak, raper, poeta, tekściarz i filozof.

„Kultura w masce” to projekt realizowany przez Miejski Ośrodek Kultury, za pomocą Instagrama. Podczas relacji na żywo instytucja spotyka się z artystami związanymi z naszym miastem. Są to osoby znane świdnickiej publiczności, które opowiadają o swojej twórczości, działalności i życiu. W poprzednich spotkaniach mieliśmy okazję wysłuchać rozmowy z: Andrzejem Misiurskim ze Strefy Historii, wokalistką Moniką Kowalczyk oraz Mateuszem Kulczyńskim, wokalistą zespołu The Backstage.

Dziś instytucja zaplanowała kolejną odsłonę projektu. Gościem spotkania będzie Tobiasz „Opat” Michalak, raper, poeta, tekściarz i filozof. Transmisja odbędzie się o godzinie 20.00, na profilu @mok_swidnik, na Instagramie. Po zakończeniu nagrania, film zostanie zapisany w relacji. Chętni będą mogli do niego wrócić w każdej wolnej chwili.

Masz pytania do Tobiasza? Możesz je wysłać w wiadomości prywatnej na Facebooku MOK, do godziny 15.00. Pytania będzie można również zadawać podczas trwania transmisji.

nat

Artykuł przeczytano 78 razy

Last modified: 7 stycznia, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?