niedziela, 17 stycznia 2021r.

Kolęduj z Miejskim Ośrodkiem Kultury

Autor: |

Do 22 stycznia, do godz. 16.00, można nadsyłać zgłoszenia oraz prezentacje na XXII Przegląd Kolęd i Pastorałek Online, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury. Mogą w nim wziąć udział przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych ze Świdnika.

– Nasze muzyczne spotkania zawsze budziły mnóstwo radości, entuzjazmu i wzruszeń, a piękne polskie kolędy i pastorałki jeszcze na chwilę przywoływały w pamięci czar Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku, ze względu na pandemię, musimy zmienić formułę przeglądu.  Wprawdzie nie zobaczymy młodych artystów w progach Centrum Kultury, ale pragniemy podtrzymać tradycję wspólnego kolędowania i dać możliwość zaprezentowania dzieciom swoich występów. Zachęcamy do nagrywania filmików i przesyłania ich do nas – mówi Magdalena Mróz z MOK.

Nagrania przyjmowane są w kategoriach: soliści, duety, zespoły wokalne, a ich czas nie może przekroczyć 5 min. Przesłane prezentacje zostaną opublikowane na dostępnych platformach medialnych prowadzonych przez MOK.

Szczegółowy regulamin oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie www.mok.swidnik.pl.

aw

Artykuł przeczytano 86 razy

Last modified: 7 stycznia, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?