piątek, 01 marca 2024r.

Kinowy poranek z bajkami

Autor: |

Starsi widzowie doskonale pamiętają „Poranki” w kinie „Lot”. Na dużym ekranie można było obejrzeć przygody bohaterów najbardziej znanych kreskówek dla dzieci – Bolka i Lolka, Muminków, Koziołka Matołka, Reksia, Krecika. Świdnicka placówka powróciła do dawnej tradycji i zaprasza chętnych do spędzenia czasu z bajkowymi postaciami sprzed lat.

– Filmy rysunkowe będą wyświetlane od 4 lutego, w soboty i niedziele. To seanse nie tylko dla najmłodszego pokolenia, ale i całej rodziny. W kinie działa też sklepik ze smacznymi przekąskami, w którym można kupić popcorn, nachosy, napoje. Zachęcamy również do korzystania z biletomatu, by nabyć bilety bez kolejki – mówi Katarzyna Lis, zastępca Miejskiego Ośrodka Kultury.

Repertuar:

4 lutego, godz. 11.50 – „Przygody Bolka i Lolka”, „Reksio”

5 lutego, godz. 12.00 – „Bolek i Lolek wyruszają w świat”, „Reksio”, „Porwanie Baltazara Gąbki”, „Pampalini łowca zwierząt”

11 lutego, godz. 12.00 – „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”

12 lutego, godz. 11.50 – „Bajki Bolka i Lolka”, „Reksio”, „Pampalini łowca zwierząt”, „Porwanie Baltazara Gąbka”

18 lutego, godz. 12.00 – „Filonek Bezogonek”

25 lutego, godz. 12.00 –  „Przygody błękitnego rycerzyka”, „Porwanie Baltazara Gąbki”, „Przygody Bolka i Lolka”, „Reksio”, „Bolek i Lolek wyruszają w świat”

26 lutego, godz. 12.00 – „Wielka podróż Bolka i Lolka”

Bilety na seanse, w cenie 15 zł, można kupić w kasie kina, biletomacie oraz na stronie http://mok.swidnik.pl/kino-lot-swidnik/repertuar/

aw

Artykuł przeczytano 1005 razy

Last modified: 2 lutego, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »