wtorek, 20 kwietnia 2021r.

Hala do przebudowy

Autor: |

Ratusz właśnie ogłosił przetarg na prace remontowe w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7. Przebudowa potrwa trzy miesiące od podpisania umowy.

Hala sportowa przy SP nr 7 to jeden z najbardziej wykorzystywanych obiektów sportowych w ostatnim czasie.

– Gruntownej naprawy wymaga przede wszystkim parkiet. Planujemy również odświeżenie ścian obiektu. Przypomnę, że oprócz odbywających się zajęć wychowania fizycznego, rozgrywają w nim również mecze ligowe siatkarze MKS Avia  – tłumaczył kilka miesięcy temu Piotr Bogusz, dyrektor „Siódemki”.

Inwestycja znalazła się w planie tegorocznych wydatków. – Poziom naszych szkół, sukcesy uczniów i nauczycieli są bardzo ważne, ale równie istotne są warunki w jakich uczą się dzieci i infrastruktura, z której korzystają – mówi Ewa Jankowska, sekretarz miasta. – Stąd decyzja o zabezpieczeniu w każdym budżecie pieniędzy na inwestycje oświatowe.

Przetarg na przebudowę już został ogłoszony. Obejmie wykonanie nowego pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej, wymianę obróbek blacharskich, malowanie ścian hali, montaż okien otwieranych za pomocą siłowników elektrycznych, nowego oświetlenia, naprawy parkietu oraz cyklinowanie i lakierowanie podłogi hali. Ratusz czeka na oferty do 12 kwietnia. Na przeprowadzenie prac zabezpieczono w budżecie 300 tys. zł.

Artykuł przeczytano 580 razy

Last modified: 7 kwietnia, 2021

Registration

Zapomniałeś hasło?