poniedziałek, 20 maja 2024r.

Festiwal baniek mydlanych

Autor: |

– Technika dowolna. Najważniejsze, aby dobrze zanurzyć w mydlinach akcesoria. Znakomity efekt daje finezyjny ruch rękami. Można też zdać się na pomoc wiatru. Zalecany jest uśmiech na twarzy i mnóstwo pozytywnej energii. Pomaga też kibicowanie rodziny i przyjaciół – taką receptę na imponującą bankę mydlaną dają uczestnikom organizatorzy festynu Bubble Day, czyli Dzień Baniek Mydlanych. Impreza od godz. 13.00 trwa na terenie zielonym przy Urzędzie Miasta.

Kto nie zdążył, ma jeszcze czas do godz. 19.00. Non stop trwają konkursy a nagrody zgarniają dzieci najbardziej zaangażowane w zabawę. Są nimi oczywiście akcesoria i płyny do tworzenia baniek mydlanych. Do wygrania są również przysmaki: kolorowa wata cukrowa w ośmiu smakach, lody, popcorn i napoje.

– Z naszą zabawą byliśmy już w 140 miastach Polski, między innymi, w Wadowicach, Cieszynie, Pszczynie. Wszystkim przypadła do gustu, podobnie jak w Świdniku. Bańki mydlane to nie tylko frajda dla najmłodszych. W wydarzeniu uczestniczą rodzice, opiekunowie, dziadkowie. Tworzy się silna więź międzypokoleniowa – mówi Sylwia Peszko, prowadząca w Świdniku Bubble Day.

słs

Artykuł przeczytano 1189 razy

Last modified: 10 sierpnia, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content