sobota, 24 lutego 2024r.

FC Huragan zimą najlepszy

Autor: |

Na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 5 zakończono rozgrywki Ligi Zimowej zorganizowanej w czasie ferii przez Tomasza Giełzaka, trenera dziewczęcej sekcji piłki nożnej MKS Avia i animatora Orlika.

– Turniej spełnił swoje zadanie. Dzieciaki, zamiast spać do południa i dzielnie męczyły się na boisku mimo niejednokrotnie trudnych warunków atmosferycznych. Na szczęście obyło się bez cięższych kontuzji i zwyciężyli najlepsi. Jedynym zgrzytem była konieczność wykluczenia z rozgrywek jednej z drużyn za niesportowe zachowanie względem konkurentów. Było to dla mnie tym bardziej przykre, że chłopcy bardzo dobrze rozpoczęli rywalizację. Najlepszymi piłkarzami zostali Wiktor Lenard z FC Huragan wśród chłopców i Amelia Bogusz ze Spajderchrum wśród dziewcząt. Teraz już myślę o organizacji Letniej Ligi Wakacyjnej, w której także będą mogły wziąć udział zespołu U-20 – mówi Tomasz Giełzak.

Końcowa klasyfikacja ligi

1. FC Huragan

2. Kasacja

3. Kalorie Zawala

4. Fani Rusini

5. FC Po Marchewce

6. Spajderchrumy

7. Power Rangers

8. Franciszkanie

9. FC Siuu

Skład FC Huragan: Filip Zan, Paweł Kasprzyk, Wiktor Lenard, Jakub Miazek, Rafał Janulewicz, Dawid Jaśkiewicz, Oskar Chwiećko, Damian Bubczyk, Marcel Chwiećko, Dariusz Niedźwiadek.

jmr

Artykuł przeczytano 940 razy

Last modified: 1 lutego, 2023

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »