niedziela, 17 stycznia 2021r.

Dwóch piłkarzy odchodzi

Autor: |

Miejski Klub Sportowy Avia Świdnik postanowił rozstać się z dwoma piłkarzami, zaś bliski podpisania nowej umowy ze świdnickim klubem jest Dawid Niewęgłowski.

Większość podopiecznych trenera Łukasza Mierzejewskiego ma kontrakty ważne  co najmniej do końca sezonu. Kilku zawodnikom jednak umowy wygasają z końcem roku. Dwóch z nich zarząd klubu ze Sportowej 2, po konsultacji ze sztabem trenerskim, postanowił nie przedłużać. Mowa o Krystianie Mroczku oraz Eryku Ceglarzu.

26-letni Krystian Mroczek grał w świdnickim klubie od sezonu 2016/2017 z półroczną przerwą w rundzie jesiennej poprzedniej kampanii. W trwającym sezonie strzelił dla Avii dwie bramki i zaliczył jedną asystę.

Drugim zawodnikiem, który opuszcza szeregi żółto-niebieskich jest Eryk Ceglarz. 23-latek przybył do lotniczego miasta w lecie 2019 roku z Soły Oświęcim. Na Sportowej 2 spędził półtorej roku. W tym czasie zaledwie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Bliski podpisania nowej umowy z Avią jest natomiast lewy obrońca, Dawid Niewęgłowski, który doskonale uzupełnił lukę po Bartłomieju Kukułowiczu.

Artykuł przeczytano 90 razy

Last modified: 30 grudnia, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?