piątek, 01 marca 2024r.

Drugie życie wiekowych przedmiotów

Autor: |

W sobotnie przedpołudnie kolekcjonerów i wystawców nie zabrakło. Tradycyjnie w drugą sobotę miesiąca na parkingu przy Urzędzie Miasta odbył się Targ Staroci. To już czternasta edycja tego wydarzenia. Targ z miesiąca na miesiąc rozrasta się i wpisał się na stałe w świdnicki krajobraz, przyciągając amatorów staroci z całego województwa.

Jak zawsze na poszukiwaczy oryginalnych rzeczy czekało tysiące wiekowych przedmiotów kryjących w sobie kurz przeszłości, a niejednokrotnie niosących ze sobą fascynujące historie ich właścicieli. Stare wydawnictwa płyt winylowych i książek, zabawki, bibeloty, unikatowa porcelana, szkło, zegary, meble, lampy, radia, biżuteria, pożółkłe fotografie, przedmioty kolekcjonerskie, oraz przedmioty rękodzieła artystycznego. Wiele z nich rozpoczęło w tę sobotę drugie życie.
Targ Staroci organizowany jest przez Miejski Ośrodek Kultury i Urząd Miasta. Odbywa się co miesiąc. Już dziś zapraszamy na grudniową edycję Targu. Warto przyjść i znaleźć wyjątkowy świąteczny prezent.

« z 2 »

Artykuł przeczytano 990 razy

Last modified: 12 listopada, 2022

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »