niedziela, 24 września 2023r.

Dołącz do programu

Autor: |

Zachęca do robienia zakupów i korzystania z usług świdnickich przedsiębiorców, pomaga oszczędzać podczas codziennych wydatków oraz promuje lokalny patriotyzm. Program lojalnościowy „Mieszkam w Świdniku – Kupuję w Świdniku” od lat cieszy się powodzeniem wśród mieszkańców naszego miasta i powiatu. Kartę rabatową posiada już kilka tysięcy osób.

– Obserwujemy duże zainteresowanie programem i chcemy go rozwijać – mówi Marcin Dmowski, zastępca burmistrza. – Po zmianie szaty graficznej karty nie ma dnia, żeby ktoś się po nią nie zgłaszał.
Obecnie wśród partnerów jest ponad 50 przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą na terenie miasta. Na liście są, na przykład, pralnie, kwiaciarnie, księgarnie, sklepy spożywcze, przychodnie weterynaryjne, apteki, salony kosmetyczne, gabinety stomatologiczne czy restauracje.
– Zależy nam na rozwoju projektu. Chcemy nawiązać nowe współprace, które będą atrakcyjne dla osób korzystających z karty – tłumaczy M. Dmowski.
Do programu może dołączyć każda osoba, która prowadzi firmę na terenie Świdnika. Warunkiem przystąpienia jest złożenie w Biurze Obsługi Inwestora Urzędu Miasta zgłoszenia i podpisanie porozumienia. Wysokość rabatów oraz oferty specjalne są ustalane indywidualnie przez partnera projektu. Udział w nim jest bezpłatny. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.swidnik.pl/karta

af

Artykuł przeczytano 1202 razy

Last modified: 13 lipca, 2019

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »