sobota, 24 lutego 2024r.

Dokąd wiatr poniesie

Autor: |

Niedzielny lot ze Świdnika będzie trwał około 45 minut do 1 godziny. Cała wyprawa, od momentu spotkania z załogą do powrotu, zajmuje około 2 – 3 godzin. Wymagany jest strój i obuwie sportowe. Ze względu na ogólnie obowiązujące wytyczne dotyczące Covid-19, obowiązuje zabezpieczenie nosa i ust maseczką ochronną lub chustą. Wszystkie ustalenia godzinowe uwarunkowane są sytuacją meteorologiczną. W przypadku niesprzyjających warunków meteorologicznych lot może być odwołany.

– Nasi piloci mają bardzo duże doświadczenie i profesjonalnie zajmują się usługami przewozu pasażerów. Organizacją imprez lotniczych zajmujemy się nieprzerwanie od 1994 roku. Piloci posiadają ważne uprawnienia wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego – mówi Adam Gruszecki.

Rezerwacji lotu można dokonać poprzez odesłanie zwrotnej deklaracji na maila aerostatag@gmail.com, z podaniem następujących danych: Imię i nazwisko, wiek,waga pasażera, nr telefonu. Opłata za lot wynosi 550 zł od osoby, bez względu na wiek. Dzieci w wieku pow. 10 lat mogą lecieć po podpisaniu zgody rodzica w towarzystwie rodzica lub prawnego opiekuna. O dokładnym miejscu i godzinie spotkania uczestnicy zostaną poinformowani przed lotem, z konieczności wyboru najdogodniejszego miejsca, ze względu na warunki meteorologiczne.

Artykuł przeczytano 2285 razy

Last modified: 4 czerwca, 2020

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »