poniedziałek, 22 lipca 2024r.

Danowcy podsumowali sezon

Autor: |

23 czerwca zawodnicy i ich rodzice oraz działacze LKSW Dan Świdnik spotkali się na tradycyjnym zakończeniu sezonu sportowego 2023/2024. Odbyło się ono w Dworze Choiny.

O część rozrywkową niedzielnej imprezy zadbał DJ Robert Besztak. Podczas spotkania podsumowano również roczny ranking klubowy. Złotą dziesiątkę sezonu utworzyli:

1. Michał Błaziak – 167 punktów – najlepszy zawodnik sezonu
2. Jagoda  Staińska – 148 punktów – najlepsza zawodniczka sezonu
3. Jan Pupiec – 125 punktów
4. Kacper Głowienka – 105 punktów
5. Kacper Zawadzki – 103 punkty ex aequo Igor Głowienka – 103 punkty
7. Tomasz Żołędź –  94 punkty
8. Igor Kwiatkowski – 88 punktów
9. Oliwia Kuraś – 71 punktów
10. Cezary Matys – 68 punktów

– Mimo wakacji, spotkania w sali klubowej przy ul. Wyszyńskiego 14 trwają cały czas. Zajęcia taekwon-do i kickboxingu od niedawna uzupełniane są treningami gimnastyki i elementów akrobatyki. Zapraszamy wszystkich chętnych, można do nas dołączyć w każdej chwili. Informacji udzielamy telefonicznie, pod numerem 602 351 585 – mówi trener Piotr Bernat.

W przyszłym tygodniu LKSW Dan Świdnik będzie gospodarzem związkowego kursu instruktorskiego w kickboxingu, a przed zawodnikami także obozy letnie w Suchedniowie i Krasnobrodzie.

Pracowite wakacje

Wakacyjne miesiące nie są dla naszych zawodników kickboxingu czasem odpoczynku. Tradycyjnie odbywają się zgrupowania i konsultacje, tym ważniejsze, że pod koniec sierpnia w Budapeszcie zaplanowano mistrzostwa świata dzieci, kadetów i juniorów w kickboxingu. Już niebawem poznamy składy reprezentacji. Natomiast Piotr Bernat, trener LKSW DAN, został jednym z kierowników wyjazdu kadry narodowej na Węgry.

22 czerwca, Michał Błaziak ćwiczył w Kobyłce pod okiem trenerów Tomasza Janowicza i Rafała Karcza. Zajęcia odbyły się w ramach otwartej konsultacji kadry juniorów w formule light-contact.

29 czerwca najmłodsi zawodnicy spotkali się w Łukowie, na konsultacji kadry dzieci. Barwy LKSW Dan reprezentowali Jagoda Staińska, Oliwia Kuraś, Blanka Paprocka, Tomasz Żołędź, Tymon Siwko i gościnnie najlżejszy kadet młodszy Jan Pupiec. Swoje umiejętności szlifowali pod okiem trenera Zenona Pawlikowskiego.

30 czerwca kadeci z formuły light-contact odwiedzili Warszawę. Nie zabrakło wśród nich świdniczan – Igora Głowienki, Jana Hawrysza i Wojciecha Markowskiego. Zajęcia odbywały się pod okiem Bartłomieja Mienciuka i Wojciecha Wiertla.

Kacper Kuraś przebywa w Katanii na Sycylii, gdzie w dniach 1-7 lipca odbywa się międzynarodowy obóz kickboxingu. Jego organizatorem jest Manuel Nordio i team Light Revolution.

ow, fot. LKSW Dan

Artykuł przeczytano 106 razy

Last modified: 3 lipca, 2024

Registration

Zapomniałeś hasło?

Zmień język »
Skip to content